close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 26 września 2018

  24 września w Singapurze odbyło się pierwsze z 4 spotkań branżowych organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną, przy wsparciu Ambasady RP w Singapurze, w ramach RoadShow po Azji Południowo-Wschodniej.

  Organizatorem działań promocyjnych są państwa Grupy Wyszehradzkiej. Polskę reprezentowała Dorota Wojciechowska, Zastępca Dyrektora Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Londynie, która wygłosiła prezentację dotyczącą obecnej i planowanej współpracy z branżą turystyczna w Singapurze, podkreślając przy tym zalety Polski jako interesującej destynacji turystycznej w Europie.

   

  Polska, jako kraj o wyjątkowych walorach przyrodniczych, bogatej historii materialnej, ciekawej ofercie kulturalnej i rekreacyjno-rozrywkowej oraz rozbudowanej infrastrukturze hotelarskiej cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród obecnych na sali touroperatorów, co przejawiało się m.in w licznych zapytaniach o możliwości współpracy z partnerami po polskiej stronie, a także udział w podróżach studyjnych do Polski realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.