close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 11 marca 2019

  Spotkanie Ambasador RP w Singapurze Magdaleny Bogdziewicz, reprezentującej Polskę w Radzie Gubernatorów Fundacji Azja Europa (ASEF), z Karstenem Warnecke - Dyrektorem Wykonawczym Fundacji stanowiło okazję do podsumowania udanych działań podejmowanych przez ASEF w 2018 r. z udziałem polskich podmiotów, w szczególności corocznej konferencji ENV Forum, która w 2018 r. miała miejsce w Warszawie oraz polskiej edycji ASEF Young Leaders Summit Navigators Trainings zorganizowanej z Kolegium Europejskim w Natolinie.

  Wśród tematów dyskusji były także perspektywy współpracy i dalszego zaangażowania polskich partnerów w projekty Fundacji na przestrzeni 2019 r. i lat kolejnych, bieżąca działalność fundacji i kierunki jej rozwoju oraz koordynacja polityki informacyjnej o projektach ASEF. 

   

  Od grudnia 2018 r. singapurską siedzibę ASEF zdobi rzeźba wybitnego polskiego artysty Jerzego Kędziory pt. „The Infinity (Nieskończoność)”, więcej informacji na ten temat dostępne jest na stronie ASEF http://www.asef.org/press/corporate/news-4650-the-infinity.